مسابقه پیامکی ایرانسلی بییپتعداد سوالات این دوره: کلا 120سوال هر روز 5 سوال             حامی مسابقه: شرکت بییپ

برای شرکت در مسابقه کلمه OZV MOSA را به 8282 پیامک کنید

برای دریافت پاسخ سوالات  به صورت اس ام اس میتونید 5 هزار تومان به حساب زیر واریز کنید و شماره فیش و یا شماره پیگیری آن را به شماره موبایل 09373309351 پیامک کنید و تا پایان مسابقه جوابهای هر روز را دریافت کنید

جوابها هر روز صبح برای شما ارسال میشود


شماره حساب بانک ملی 0101384982006

     شماره کارت بانک ملی  6037991036760480

لینک کارت به کارت اینترنتی ملی

شماره کارت بانک پارسیان  6221061020695682                لینک کارت به کارت اینترنتی پارسیان

شماره کارت بانک پاسارگاد  5022291012031348               لینک کارت به کارت اینترنتی پاسارگاد

به نام احسان شاهدی


توضیحات بیشتر در ادامه مطلب

نحوه شرکت در مسابقه:

آغاز مسابقه: برای شرکت در مسابقه ویترین ایرانسل کافیست کدOZV MOSA   را به شماره 8282 ارسال کنید، بقیه مراحل به سادگی انجام خواهند شد.

کاربر با ارسال دستور MOSA OZV در سرویس مسابقه عضو میشوید و سوالات مسابقه به صورت روزانه برای شخص ارسال میشوند. روزانه یک تا پنج سوال متناسب و مرتبط با مناسبت همان روز برای مشترک ارسال میشود. به طور مثال سوالات روز 12 اردیبهشت مرتبط با روز معلم و سوالات روز 15 خرداد مرتبط با قیام 15 خرداد طراحی میشوند. برای هر کاربر یک رمز در نظر گرفته شده است بدین ترتیب که پس از پاسخ صحیح به هر سوال یکی از حروف رمز برای کاربر نمایش داده می شود و پس از پاسخ دادن به تمام سوالات آن روز باید کلمه مورد نظر را حدس بزند و در صورت درست بودن کلمه مورد نظر کاربر 50 امتیاز دریافت می کند

 (برای ارسال کلمه مورد نظر  کلمه مورد نظر  Q به 8282)

 نکته : سوال اول هر روز بطور اتوماتیک برای ثبت نام کنندگان فرستاده می شود و در صورتیکه کاربر بخواهد می تواند به سوالات بیشتری در آن روز پاسخ دهد. ولی هر کاربر حد اکثر 5 سوال در روز دارد.

نحوه پاسخگویی به سوالات مسابقه: کد مورد استفاده برای پاسخ دادن به سوال Q است، به این صورت که بعد از Q با رعایت فاصله شماره گزینه صحیح را وارد می کنید.

مثال: سوال 1: ایالتهای کشور آمریکا چه تعداد است؟
1. 455
2. 55
3. 50
4. 40
 پاسخ : (چپ به راست)    Q 3

ادامه: در صورتیکه پاسخ شما صحیح باشد یک پیام تبریک همراه با سوال بعدی  و اگر گزینه غلط را انتخاب کرده باشید سوال مجدا برای شما تکرار خواهد شد.

نحوه امتیاز دهی در مسابقه اس ام اسی: 

با توجه به اینکه این سوالات این مسابقه به صورت روزانه برای ثبت نام کننده گان ارسال می شود نحوه امتیاز دهی به شرح زیر می باشد:

هر پاسخ صحیح 10 امتیاز و هر پاسخ غلط یک امتیاز منفی

نحوه امتیازدهی سوال یک

هر پاسخ صحیح 20 امتیاز و هر پاسخ غلط دو امتیاز منفی

نحوه امتیازدهی سول دو

هر پاسخ صحیح 30 امتیاز و هر پاسخ غلط سه امتیاز منفی

نحوه امتیازدهی سوال سه

هر پاسخ صحیح 40 امتیاز و هر پاسخ غلط چهار امتیاز منفی

نحوه امتیازدهی سوال چهارم

هر پاسخ صحیح 50 امتیاز و هر پاسخ غلط پنج امتیاز منفی

...نحوه امتیازدهی سوال پنچم و

 بعضا به دلیل ترافیک بالای سیستم ممکن است بعضی از تقاضاها با تاخیر پاسخ داده شود در صورتی که با گذشت 24 ساعت از ارسال درخواست شما پاسخی دریافت نکردید، مجددا عبارت TOP را به 8282 ارسال نمائید.
هزینه پاسخ به هر سوال: 750 ریال

نحوه قیمت گذاری:

ارسال پیامک به شماره 8282 رایگان می باشد این بدین معنی است که مشترکین برای ارسال OZV MOSA به 8282 هزینه ای پرداخت نمی کنند. ولی با توجه به اینکه این سرویس بعنوان یک سرویس ارزش افزوده به شمار می آید مشترکین فقط در ازای پیامک های دریافتی از سیستم هزینه پرداخت می کنند.

در واقع خدمات ارزش افزوده، خدماتی هستند که فراتر از سرویس های پایه یک اپراتور (مثلاً ارسال SMS) ارائه می شوند بنابراین در قیمت گذاری این گونه سرویس ها، پیامک های حاوی محتواهای ارزش افزوده در طبقه بالاتری نسبت به پیامک های معمولی قرار می گیرند

با نظر به موارد فوق و با توجه به اینکه در مسابقات پیامکی در ازای هر درخواست، یک پیامک 5 قسمتی (معادل 5 پیامک) برای مشترکین ارسال می گردد. قیمت پاسخگویی به هر سوال معادل 750 ریال محاسبه گردیده است.


نحوه آگاهی از نتیجه مسابقات: 
حداکثر یک هفته پس از پایان هر دوره از مسابقه عبارت BWIN را به 8282 ارسال نمایید.
نام برندگان حداکثر 2 هفته پس از مسابقه در لینک برندگان سایت قرار خواهد گرفت.
تیم پشتیبانی بییپ، جهت دریافت و تکمیل مدارک با شما تماس خواهند گرفت.

نحوه قرعه کشی و اعلام برندگان:
قرعه کشی در این مسابقات از طریق نرم افزار صورت می گیرد، پس از پایان هر مسابقه نرم افزار از بین شرکت کنندگان بصورت اتفاقی کد برنده را مشخص می کند، این کد بصورت یک شناسه عددی است و تیم بییپ از نام و یا شماره تلفن شخص برنده هیچگونه اطلاعاتی را ندارد. پس از مشخص شدن کد تمامی برندگان این کدها برای ایرانسل ارسال می گردد و پس از انجام روندهای اداری لازم در ایرانسل، اسامی برندگان به همراه شماره تماس انها به بییپ اعلام می گردد که این اسامی در اولین زمان برروی سایت قرار خواهند گرفت و سپس با برندگان تماس گرفته می شود

نوشته شده در تاریخ شنبه 17 اردیبهشت 1390    | توسط: احسان شاهدی    |    | نظرات()